28.5. Cestou na Orlické hory jsme navštívili Babiččino údolí: Staré bělidlo, Viktorčin splav a mlýn.

Na chatu jsme dorazili v 17:00 a povečeřeli jsme vynikající rajskou omáčku s těstovinami. K druhé večeři byl čerstvý chléb s žervé. Večer patřil míčovým hrám.

Babička s dětmi
Babička s dětmi
Staré bělidlo
Staré bělidlo 
Splav
Splav

29.5. - Po výtečné snídani podávané formou švédských stolů nás čeká výlet do dolní části Čenkovic pro pohledy. K obědu nás čekal přírodní kuřecí plátek s rýží a vynikající luštěninová polévka.
Odpoledne jsme podnikli výstup na Suchý vrch. Cestu jsme zvládli na jedničku a v cíli naší výpravy jsme navštívili rozhlednu a tamního jelena. Počasí nám přeje!

Rozhledna na Suchém vrchu
Rozhledna na Suchém vrchu

Pohledy cestou na vrchol Pohledy cestou na vrchol
Krajina cestou na vrchol

jelen
Jelen evropský

30.5. Dnešní den patřil celodennímu výletu na hrad Bouzov a do Javoříčských jeskyní. Všem dětem se výlet moc líbil, hrad i jeskyně nadchly. Jako bonus nás na Bouzově čekala prohlídka trojského koně. K večeři nás čekají ovocné knedíky a večerní opékání buřtů.

Hrad Bouzov
Hrad Bouzov

Kůň z Tróji
Trojský kůň

Oheň Buřty

Opékání buřtů

31.5. Čtvrtek byl odpočinkovým dnem. Dopoledne jsme strávili v okolí chaty a odpoledne jsme se vydali do blízkého údolí na krátkou procházku. K obědu jsme si pochutnali na kuřeti na paprice a k večeři byly výborné zapečené brambory. Během dne se mohli ve chvílích volna odvážlivci vykoupat v bazénku u chaty.

Louka údolíúdolí

1.6. Dnes už nás čeká pouze balení a odjezd. Posilněni vánočkou jsme se vydali na pokoje doladit úklid a hurá domů! Plánovaný příjezd je mezi 13:30 a 14 hodinou.